Uzman Yazılım, yenilenen teknolojiyi yakından takip ederek ve müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda 1989 yılından beri yazılım sektöründe faaliyet göstermektedir.
 
  Tarafımızdan geliştirilen yazılımlar çeşitli modüllerle kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır.

Uzbim Türkiye'de ilk olarak salça fabrika otomasyon yazılımlarını geliştiren bir kurumdur.

Ayrıca Market otomasyonlarında kullanılan yazılımlarda satış noktasında fatura kesme uygulamasını başlatarak 1991 yılında bir ilke daha imza atmış ve satış noktalarında  kullanılan donanım maliyetlerini % 60 oranında azaltmıştır. 

WAN  uygulamalarında aynı programın uzak noktalardan online olarak çalışmasını sağlayarak uzak noktaların extra bir network kurulumu yada server ihtiyacını ortadan kaldırmıştır. Herhangi bir hat kesilmesi durumunda satış noktaları kendi üzerlerinde yüklü bulunan programı çalıştırarak kesintisiz hizmet verme sağlanmıştır.Donanım ve yazılımı tek bir şirket bünyesinde toplayarak hizmet verdiği firmaların birden fazla firmayla irtibat kurmasını engellemiş ve problemlerin çözümlerine hız kazandırmıştır.

Firmaların alışa gelmiş oldukları uygulamaları yazılımlarını revize ederek kendi çapında bir SAP uygulamasını başarmıştır.

 

Uzbim lisanslama konularında firmaların tereddüte düştükleri konularda firmaları bilgilendirmekte ve gerekli olan lisansları temin etmektedir.

Siz Hayal Edin, Biz Yapalım ... 

İhtiyaçlarınıa en uygun teknoloji çözümleri yaratabilmek ve sunabilmek için önce sizi dinliyor, ihtiyaçlarınızı birlikte tespit ettikten sonra en uygun çözüme, en kısa sürede ulaşarak, iş veriminizi arttırmanızda size yardımcı oluyoruz.

 
   
 
                                                                                                                                                                                                           © 2015 Uzbim Bilgisayar